• NARZĘDZIA I SPRZĘT DLA CHŁODNICTWA I KLIMATYZACJI. WYPOSAŻYMY KAŻDEGO SERWISANTA.
 • Witamy na naszej NOWEJ STRONIE!

  Witamy na naszej NOWEJ STRONIE!

  Jest nam niezmiernie miło przywitać Państwa na naszej nowej stronie, stworzonej specjalnie na potrzeby klientów. Atutem nowej witryny jest przede wszystkim mocno rozbudowany dział LOKRING, w którym znajdują się wszystkie niezbędne informacje na temat łączenia rur w chłodnictwie i klimatyzacji systemem Vulkan Lokring. Zakładka ta,  została dodatkowo podzielona na 4 sekcje:

  Małe chłodnictwo

  Klimatyzacja i chłodnictwo przemysłowe

  – Klimatyzacja samochodowa

  – Produkcja urządzeń chłodniczych

  – Wykrywanie nieszczelności

   

  Dodatkową zakładką, której nie było w poprzedniej wersji strony jest WIDEO, gdzie umieszczane są filmy instruktażowe i promocyjne oferowanych przez nas narzędzi i asortymentu.

  W dziale POBIERZ  będą znajdować się katalogi, foldery, broszury oraz wszelkie informacje techniczne naszych produktów. Jeśli nie mogą Państwo znaleźć pliku, którym są Państwo zainteresowani to prosimy o kontakt, a na pewno prześlemy indywidualnie na e-maila. Z biegiem czasu zakładka będzie stale uzupełniania o nowe katalogi, instrukcje i foldery.

   

  Mamy nadzieje, że nowa odsłona strony internetowej jest dla Państwa bardziej czytelna i że znajdą Państwo wszelkie niezbędne informacje. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

   

  Zespół Agmet

   

  404