• NARZĘDZIA I SPRZĘT DLA CHŁODNICTWA I KLIMATYZACJI. WYPOSAŻYMY KAŻDEGO SERWISANTA.

REALIZACJE

Prezentujemy instalacje chłodnicze lub klimatyzacyjne,w których wykorzystano system LOKRING jako metoda połączeniowa miedzianych rur o różnych średnicach zewnętrznych.

KLIMA-THERM W KATOWICACH (11.09.2015)

Firma Grupa Innowacyjnych Technologii z Lublina wraz z technikami Klima-Therm przeprowadziła montaż pokazowego urządzenia pracującego na R410A. Instalacja została połączona złączami LOKRING i do tego celu wykorzystano następujące komponenty:

  • złącza proste
  • złącza kątowe 90°
  • rozdzielacz miedziany (trójnik)
  • złącze z zaworem kulowym i zaworem Schradera
  • złącze z wziernikiem

Instalacja znajduje się w salce szkoleniowo-technicznej firmy Klima-Therm w Katowicach.

 

KLIMATYZACJA SINCLAIR W BIURZE (07.08.2015)

Klimatyzator SINCLAIR o mocy 3,5KW, zainstalowany w siedzibie naszej firmy we Wrocławiu. Instalacja miedziana o długości około 15 metrów, w celach prezentacyjnych została połączona za pomocą kilku złączek LOKRING. Po zakończonym montażu dokonano pozytywnego testu szczelności, a następnie uruchomiono urządzenie z R410A. Połączono rury o średnicy zewnętrznej 1/4" (6,35mm) i 3/8" (9,53mm) .

 

MINI SYSTEM VRF - LG

Instalacja systemu mini VRF z wykorzystaniem urządzeń LG. Montaż wykonano w szpitalu w Krakowie i wykorzystano oryginalne rozdzielacze Lokring oraz proste i redukcyjne złączki.


POKAZOWA INSTALACJA MOBILNEJ KLIMATYZACJI W WARSZTACIE

Pokazową instalację wykonano w warsztacie firmy Grupa Innowacyjnych Techologii w Lublinie i do tego celu wykorzystano klimatyzacje Electrolux. Rozmiary łączonych rur to 1/4" (6,35 mm) i 3/8"(9,53mm). Połączono je systemem Lokring prezentując jego szerokie możliwości.