• NARZĘDZIA I SPRZĘT DLA CHŁODNICTWA I KLIMATYZACJI. WYPOSAŻYMY KAŻDEGO SERWISANTA.
 • Dynamiczny rozwój stosowania Lokringów w Polsce i nowi partnerzy Agmetu

  Dynamiczny rozwój stosowania Lokringów w Polsce i nowi partnerzy Agmetu

  W ostatnich miesiącach nastąpił dynamiczny przyrost chęci stosowania bezlutowych połączeń rur w chłodnictwie i klimatyzacji metodą LOKRING. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie przeprowadziliśmy kolejne szkolenia mające na celu przybliżenie teoretycznych i praktycznych zagadnień związanych z połączeniami LOKRING.

  .

  Na specjalne zaproszenie „Kompani Piwowarskiej” w połowie marca, w Pałacu Biudrusko zaprezentowaliśmy system LOKRING jako alternatywne rozwiązanie dla powszechnego sposobu łączenia rur – lutowania. Szkolenie było przeprowadzone dla sektora małej techniki chłodniczej. W prezentacji uczestniczyło kilkadziesiąt firm z Polski jak i całego świata, współpracujących z Kompanią Piwowarską wykonujących serwis urządzeń chłodniczych. Prezentacja rozpoczęła się od wystąpienia przedstawiciela Vulkan Lokring, który opowiedział o historii i genezie powstania firmy. Następnie przeprowadziliśmy teoretyczny wykład na temat zalet systemu LOKRING oraz omówiliśmy najważniejsze zasady działania i montażu. Po krótkim wykładzie każdy mógł własnoręcznie dokonać połączenia krótkich odcinków rurek i w sposób praktyczny przekonać się o zaletach Lokringów.

  Prezentujemy kilka zdjęć ze spotkania w Pałacu Biedrusko:

  .

  Następne nasze szkolenie, ale tym razem o tematyce przemysłowego chłodnictwa, klimatyzacji i systemów VRF odbyło się w Lublinie w firmie Grupa Innowacyjnych Technologii. Cały personel firmy GIT został przeszkolony z dziedziny łączenia i doboru  złączek Lokring  w dużej technice i chłodniczej. Teoretyczny i praktyczny trening pozwolił nabyć uczestnikom odpowiedniej wiedzy w efekcie czego został naszym regionalnym dystrybutorem w województwie lubelskim. Dlatego wszelkie zapytania cenowe i techniczne klientów z województwa lubelskiego dotyczące klimatyzacji i instalacji VRF prosimy składać na adres firmy GIT – groupspec@vp.pl lub bezpośrednio pod numerem telefonu 604235459.

  Zdjęcia ze szkolenia w Lublinie:

  Pozdrawiamy

  Agmet

  404